Gölkaya Nakliyat

Konya ili Yeniceoba ilçesi
  yeniceoba, nın tarihi, Hititlere kadar gitmektedir. Bunun kanıtı ise Yeniceoba'nın Yenice Mahallesinde yaptığı altyapı çalışmaları sırasında, Hititlerden kalma taş lahitler ve Roma devrinden kalma mezar taşları bulunmuştur. Yeniceoba daha sonra çeşitli kavimlere ev sahipliği yapmıştır. Bunlar: Frigyalılar, Lidyalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılardır. İlk yerleşimin ve şehrin kuruluşunun Roma İmparatorluğu devrinde olduğu tahmin edilmektedir. Ayrıca Tekmezar ve Küçükkartal Yaylalarında bulunan mezarlıklardan ve Yeniceoba Lisesi inşaatı kazısında bulunan aslan heykellerinden Yeniceoba Belediyesi'nin bulunduğu bölgede Selçuklular Devrinde yerleşimin olduğu anlaşılmaktadır. Konya evden eve taşımacılar
  Konar-Göçer olan aşiret göçebe olduğundan yazları Yeniceoba'da ve kışları Adana'nın Yenice Beldesinde geçirmekteydi. Bu yüzden ismini Yeniceoba olarak almıştır. Bugün yerleşik olan Yeniceoba halkı: Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Diyarbakır yöresinden, 1800-1850 yılları arasında Haymana-Cihanbeyli ovasına yerleşmiştir. Bu yıllar arasında ilk olarak Ankara'ya bağlı Karagedik Beldesi, daha sonra Konya'ya bağlı Pazarözü Yaylası, Tol Yaylası ve Hacı Bektaş Yaylası'nın bulunduğu bölgede ikamet etmiştir. En son olacakta Yeniceoba halkı, 1853 yılında Yeniceoba Belediyesi'nin bugün bulunduğu bölgeye yerleşmiştir.
  Yeniceoba, 1876 yılında Osmanlı İdari Teşkilatlanmasında Konya iline bağlı Aşiret-i Rişvan Esbikeşan kazasına bağlanmıştır. 26 Mart 1913 tarihinde idari yapılanmadan sonra Saideli (Kadınhanı) kazasına bağlanmış ve Yeniceoba Nahiye Teşkilatı ve Belediye Teşkilatı kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nde, 1926 yılında yapılan değişiklikle Cihanbeyli ilçesine bağlanmıştır. Cumhuriyetin kurulmasıyla devletin idari teşkilatında meydana gelen değişikliklerden sonra 30 Mayıs 1926 tarihinde Yeniceoba Nahiye Teşkilatı ve Belediye Teşkilatı kaldırılarak, Yeniceoba Muhtarlığa dönüştürülmüştür. (1926 yılında Belediye Başkanlığı'nı Molla Ömer Kart yürütülmekteydi). 1926 yılında devletin idari teşkilatında yapılan değişiklikle Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinin bulunduğu bölgede Esbikeşan adında yeni bir ilçe kurularak ilçenin merkezi olarak'da Reşadiye (Böğrüdelik) köyü seçilmiştir. Yeni kurulan ilçede merkezi İnevi (Cihanbeyli) olan Mürseli Efendi Nahiyesi, Sülüklü Nahiyesi, Zıvarık (Altınekin) ve merkezi Yeniceoba olan Yeniceoba Nahiyesi olmak üzere, 4 adet Nahiye kurulmuştur. 1929 yılında Esbkeşan ilçesi kaldırılarak Cihanbeyli ilçesi kurulmuştur. İlçe Merkezi Reşadiye Köyünden alınarak İnevi'ne (Cihanbeyli) taşınmıştır. 13 Kasım 1955 tarihinde Yeniceoba'da Belediye Teşkilatı tekrar kurulmuştur. 1968 yılında devletin idari yapısında gelen idari değişikliklerden sonra Nahiye Müdürlüğü teşkilatı kaldırılmıştır.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev eşyası taşıma sektörü havaların ısınması ile beraber canlılık göstermeye başlar. Ev taşıma ihtiyacı ortaya çıkan kişiler; internet, görsel veya yazılı medya aracılığı ile evden eve firmaları ile temasa geçmekçe çabası içine girer. Evden eve şirketleri müşterinin kendisine ulaşabilmesi için her türlü iletişim aracından faydalanmak için çaba sarf ederler. Günümüzde yoğun olarak kullanımı yapılan internet web sayfaları, evden eve taşıma firmalarının en çok rekabet ettikleri ortamdır. Sanal showroom olarak dizaynı kolay olan web sayfalar, evden eve fiyatları hakkında da bireylerin bilgi sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Mevlana diyarı şehrimiz Yeniceoba da evden eve hizmeti almak istiyorsanız, KONYA evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Konya Evden Eve Nakliyat Konya'nın en eskilerinden olan Gölkaya evden eve nakliye taşımacılıkta çığır açmaya kararlı. Taşınmak insanların en büyük sorunlarından birtanesi. Eskiden taşımacılık eşyalar için sahipleri için tam bir zulumdü zorluklarla alınan eşyalar taşınma sorunu yüzünden kırılıp, parçalanım zarar görüyordu. Gölkaya evden eve taşımacılıkla bu sorunlarınız ortadan kalkıyor. Konya evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız taşımanın her sürecinde dikkat gösteriyor. Dilerseniz siz sadece özel eşyalarınızı alın biz özel kutu ve paketlere eşyalarınız kırılmıycak ve zarar görmüycek şekilde yerleştirelim evden eve nakliye de bir ilk paketlediğimiz eşyalarınızı apartman merdivenlerinde zarar görmeden kendi asansörümüzle tek hamlede indirip aracımıza yerleştirelim. Konya evden eve nakliye önem gösterdiği noktalardan birtaneside aracın eşya taşıma için uygun olması ve giderken zarar görmemesi.

YENİCEOBADA EVDEN EVE TAŞIMACILIK
  KONYA Yeniceoba evden eve taşımacılık olarak, Türkiye’nin tüm illerine ev eşyası taşıma hizmetini, kapalı çelik kasa araçlarımızla sunmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi, için arzu ederseniz balonlu naylonlarla paketleyerek, araçlarımıza yüklerken, bir sıra yükleme yaptıktan sonra, emniyet kuşakları ile sabitleme yapıyor sonra ikinci sıra yükleme yapılıyor. Böylece vaat ettiğimiz % 100 kaliteli hizmetten taviz vermeden sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.
  İhtiyaç çıktığında, günümüz ekonomik şartları içinde evden eve nakliyat fiyatları ilk sorgulanan faktör olmaktadır. Taşımacılık ücreti kolaylıkla cevaplanan bir soru değildir. Firmanın güvenilirliği, hizmet kalitesi, nakliyat yapılacak mesafe, taşıma istenilen ev eşyası miktarı, mobilyaların montaj ve demontaj şartları gibi faktörler ortaya çıkmaktadır. Evden eve taşıma firmaları arasında belirli bir saygınlığa sahip, yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet veren nakliyat şirketleri ile, sektörde henüz yeni sayılabilecek birkaç yıllık firmalar arasında kalite farkı mutlaka ki olacaktır. Farklı evden eve firmalarından alınan hizmetin adı aynı olmasına rağmen kalitesi farklı olacaktır. 

YENİCEOBADA EVDEN EVE NAKLİYAT
  İlklerin temsilcisi KONYA evden eve taşımacılık; Yeniceoba nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Yeniceoba nakliyat firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan KONYA ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır. Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Yeniceoba da nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.
Yeniceoba da ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız.