GÖLKAYA Nakliyat


   Konya evden eve taşıma, nakliyat olarak 2002 yılından bu yana ev eşyası taşımacılığı yapmaktayız.Konya merkezli olan firmamız, tüm ülkede evden eve taşıma, nakliyat hizmetini uzman ekiplerle, ambalajlı, sigortalı şekilde gerçekleştirmektedir.


   Sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunan firmamız, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarındandır.


   Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kazanç dan çok sizleri kazanmayı hedef edindik. Sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.


  Taşıma taleplerinizi ilettiğinizde, eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildirir, profesyonel ekibimiz gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı itinayla paketler, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde evinize sevk ederiz.

% 100 Müşteri memnuniyeti


  Evden eve nakliye sektöründe % 100’ü müşteri memnuniyeti vizyonu ile çalışmaktayız. Eş dost tavsiyesi, internet sayfalarımız, araç üstü reklamlarımız vasıtası ile telefon numaramıza ulaşarak, yada büromuza ziyarette bulunarak bizimle temasa geçtiğinizde, müşteri temsilcimiz talepleriniz doğrultusunda yapılan iş planı hakkında sizi bilgilendirerek, beklenti ve gerçekleşen hizmet arasında fark oluşmaması için çalışır. En etkin reklamın geriye dönüşlü tavsiye üzerine olduğu inancı ile yola çıktık.


  Bizimle temasa geçen her birey, öncelikli olarak bir dost, arkadaş, ağabey, kardeş gibi değerlendirildiği için, bilgi ve birikimimizi aktarmakta beis görmeyiz. Evden eve taşımacılık alanında tecrübelerimiz ışığında bilgilendirme yaparken, bizimle çalışmasa dahi dostlarımızın ihtiyaçları, beklentilerin karşılanması için yapılması gerekenler hakkında yol göstermeye çabalarız.


  Almak isteğiniz hizmet uyarınca, kırılacak tarzdaki vitrin süsü, mutfak eşyası olarak kullanılan eşyalarınızı kendiniz paketleyecekseniz nelere dikkat etmelisiniz?


  Öncelikli olarak bir iş planı yaparak başlamalı, ihtiyaç duyacağınız karton kutu, koli bandı, izolasyon (balonlu naylon, hacimli karton, gazete kağıdı v.b) malzemeleri temin etmelisiniz. Kırılacak, çizilecek tarzdaki eşyalarınızın bir birlerine temas etmesini engelleyecek şekilde koli içine yerleştirdikten sonra kapatılarak bantlanmalıdır. Koli içinde bulunan malzemelerin kırılabilecek eşya olduğu görünür bir yerine yazılmalıdır ki taşıma işini yapan personel gerekli önemli alabilsin. Malzemelerin listesi, koli üzerine yazılmalı veya koliler numaralandırıldıktan sonra bu numaralara göre listeler oluşturularak, kolay ulaşabileceğiniz bir yerde muhafaza edilmelidir.


  Evden eve nakliyat aşamalarında gördüğünüz bir aksaklık varsa, anında nakliye sorumlusu ile temas kurulmalı, sizin için problem olan konu dönülmez noktalara gelmeden çözülebilmelidir.


  GÖLKAYA konya nakliyat yeni yuvanıza huzur içinde yerleşebilmeniz için, tüm imkan ve tecrübesi ile bir telefon kadar uzağınızda.

Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.


Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.