Gölkaya Nakliyat

Taşınma işlerinde en önemli konulardan birisi eşyaların zarar görmemesi adına paketlenmesidir. Bunun için mutlaka her eşyaya uygun bir paketleme sistemi seçilmeli ve paketleme işlemi yapılmalıdır. Gerekli bilgi ve birikime sahip kişiler tarafından sunulan nakliye eşyası paketleme hizmetlerinde tüm eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlenmekte ve herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

Büyük bir titizlikle gerçekleştirilen eşya paketleme ve ambalaj hizmetleri, her türlü eşyalarınız için sunulmaktadır. Taşınması en zor olan mobilyalarınız da uzman kişiler tarafından sökülerek özenli bir şekilde sarılır ve zarar görmeden taşınması sağlanır. Beyaz eşyalar da yine taşınması en güç eşyalar arasında yer alır ve taşınma sırasında hasar alması büyük bir maliyet yaratır. En kaliteli ve dayanıklı paketleme malzemeleri kullanılarak sarılan beyaz eşyalarınız, böylece sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Profesyonel olarak sunulan nakliyede paketleme hizmetleri üstün kaliteye sahip ambalajlar kullanılarak sunulmaktadır. Taşınma sürecinizin kolay ve stresten uzak bir şekilde bitmesini istiyorsanız eğer, siz de bu konuda gerekli eğitimleri almış olan profesyonel firmadan gerekli desteği alabilirsiniz.

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.
  Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.
  Taşınacak eşyanın paketlenmesi Ücretsiz Exp. tarafından eşyaya uygun nakli için önceden program yapılır. Bütün eşyaların monte demontesi ve Paketlemesi hijyeniklik hassasiyetince yapılır. Aracımıza uygun vaziyette yerleştirilip nakli gerçekleştirilir.
  Maksadın hasıl olabilmesi için, konusunda uzman kişilerin elinden hizmet almak avantajdır.

Gölkaya Nakliyat olarak bizi tercih etmeniz durumunda eşyalarınızda hangi ambalaj malzemelerini kullandığımızı bu yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Konya evden eve nakliyat firmaları arasında kalitesiz ambalaj malzemesi kullanan bir çok evden eve nakliyat firması mevcut. Hatta bazı firmalar halen kirlenmiş battaniyeler ile eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Bu tarz firmaları tercih eden müşteriler sanıyorlar ki bütün firmaların ambalajlama kalitesi böyle kalitesiz. Malesef halen Konya’de kalitesiz olarak ambalajlama hizmeti veren firma olmuş olasada bütün firmalar böyle kalitesiz ambalaj malzemesi kullanmaz.

Konya evden eve nakliyat hizmeti sunarken vermiş olduğumuz en önemli şeylerden biriside eşyalarınızın taşıma işlemi sırasında korunması amacı ile ambaljlanması ve bu ambalaj malzemesinin kalitesidir. Konya Gölkaya Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmeti sunarken eşyalarınızdan profesyonel ambalajlama hizmeti vermekteyiz. Malzemelerde kullanmış olduğumuz ambalajlar 1. sınıf kalitede olan malzemelerdir. 1. sınıf kalitede olan ambalaj malzemelerimiz ile ambalajlanan eşyalarınız asla zarar görmez. Ev taşımaya uygun olarak üretilmiş olan bu malzemeler eşyalarınızın taşına işlemi sırasında sürtünme yada çarpma gibi durumlarda eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir.