Gölkaya Nakliyat

konya ilden ile taşımacılık

Konya ilden il içi yada dışı evden eve taşıma işlerinizi yapmaktayız. Firmamız sadece evden eve nakliyat ve depolama hizmeti vermemekte bunlara ek olarak Ofis taşımacılığında da siz müsterilerimize kolaylık sağlamaktadır. 

Gölkaya evden eve nakliyat 20 yıllık tecrübeye dayanarak her gün gelişen teknoloji ürünlerinden faydalanıp siz değerli müşterilerimize sunarak memnuniyetinizi kazanmak bizim için en belirgin amaçlarımızdan biridir. 

Gölkaya evden eve nakliyat yıllar önce insanlara yük olan hatta şimdi bile kabus gibi görünmekten çıkaran ev taşımacılığı, insanlara önce güven sonra kalite sunmaktadır. Konya Gölkaya evden eve nakliye her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyatta da siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve ayrıca kaliteyi ön planda tutup en iyi derecede taşımayı başarıya doğru devam etmektedir. 

Gölkaya Nakliyat tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği
konularında öncü yaratığı memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.konya evden eve taşıma taşımacılık nakliyat asansörlü.

 

Konyadaki evden eve nakliyat firmaları
Paketleme uygun şekilde yapılmadı ise taşıma, istifleme ve eşyanın muhafazasında sorun yaşarsınız.

Konyadaki evden eve nakliyat şirketleri
Cam, porselen ve süs eşyası gibi kırılması kolay eşyalarınız, paketleme yapılırken izolasyon malzemesi kullanılmazsa, zarar görme olasılığı artar.

Konyadaki evden eve taşıma firmaları
aşınma aşamasında keyif ile çay, kahve yutumlamak sizden çok uzakda değil, Eşyalarınızı biz paketliyelim, siz keyfini sürün.

Konyadaki evden eve taşıma şirketleri
Koli içine yerleştirilmiş ev, ofis eşyasının selameti için dikkat edilmesi gereken kurallardan biri de, bandajlama işleminin sağlıklı yapılmasıdır.

Konyada evden eve taşıma şirketleri
Koli içine yerleştirilmiş ev, ofis eşyasının selameti için dikkat edilmesi gereken kurallardan biri de, bandajlama işleminin sağlıklı yapılmasıdır

Konyada evden eve taşıma firmaları
Yatak odası, vitrin gibi sökülebilen mobilyalarınız, tarafımızdan demonte ve montaj yapılmaktadır. Sizin bu konuda çözüm düşünmenize gerek yoktur.

Konyada evden eve nakliyat şirketleri
Eşyanızın özelliklerine göre uygun ambalajlama yöntemi tespit eder, ambalajlamayı buna göre yaparız.

Konyada evden eve taşıma firmaları
Taşıma işlemine başlamadan önce ihtiyaç duyulacak paketleme ve ambalajlama malzemelerinin tedarikini yapar, planlamalarda aksaklık çıkmasına izin vermeyiz.

Konyada evden eve taşıma
Kırılacak, dökülecek ürünlerin koli içine yerleştirilmesi aşamasında, kullandığımız izolasyon malzemesi, talebiniz durmunda değiştirilebilir. Tercih ettiğiniz izolasyon malzemesinin tedarik maliyeti müşteriye aitdir.

Konyada evden eve nakliyat
Battaniye kullanılarak yapılan ambalajlama işleminde, streç ile ikinci bir ambalaj yapılır ki; eşyaların kirlenmesi engellensin.

Konyada evden eve taşımacılık
Beyaz eşyalarınız, diğer tüm eşyalarınızda uygulanabileceği gibi balonlu (pat pat) naylon ile ambalaylanabilir. Görüşme esnasında balonlu naylon ile paketleme talebinizi belirtmelisiniz.

Konya evden eve nakliyat
Ambalajlama için kullanılacak malzemenin seçimi tercihinize göre yapılabilir, kullandığımız ürünlerin haricinde talebiniz var ise görüşme yaparken belirtmelisiniz.

Konya evden eve taşımacılık
Araç içine istifleme yaparken kullanım aciliyetine göre yerleştirme yapılır. Yeni yuvanızda acil ihtiyaç duyacağınız eşya kolileri hakkında lütfen bizi bilgilendirin.

Konyada evden eve taşıma fiyatları
Sizin tarafınızda kolilere yerleştirme yapılan eşyaların durumu hakkında, koli üzerine not iliştirmek avantaj sağlar.

Konyada evden eve taşıma ücretleri
Etiketleme yapılmış koliler, hem sizin hemde bizim işimizi kolaylaştıracaktır.

Konyadaki evden eve taşıma fiyatları
Düzgün yapılan istifleme, yol üzerindeki engebelerin eşyalar üzerindeki etkisini azaltır. Eşyaların birbirine zarar vermesini önler.

Konyadaki evden eve taşıma ücretleri
Paketleme bir sanattır. Her usta aynı malzeme ile aynı kaliteyi üretemez. Kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.

Konyada evden eve nakliyat fiyatları
Firmamız tarafından kolilenmiş ev eşyası

Konyada evden eve nakliyat ücretleri
Paketlenmiş ev eşyalarının araça yerleştirilmiş şekli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Konyadaki evden eve nakliyat fiyatları
Paketlenmiş ev eşyalarının araça yerleştirilmiş şekli.

Konyadaki evden eve nakliyat ücretleri
Ahşap ürünlerin pat pat naylon ile paketlenmesi

Konyadaki evden eve taşımacılar
Araça eşyaları istiflerken itina ile işimizi yapıyoruz.

Konyadaki evden eve nakliyeciler
Yatak yorgan gibi eşyalarınızı hurç ile ambalajlıyoruz.

Konyada evden eve taşımacılar
Sandalyeleri bu şekilde paketliyoruz.

Konyada evden eve nakliyeciler
Kapalı çelik kasa araçlarımızın iç dizaynını istediğiniz zaman gelip inceliyebilirsiniz. Araçlarımızın kasa iç yapısını gördükten sonra başka firmalar ile görüşme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

Konya evden eve taşımacılar
2+1, 3+1 ve 4+1 evlerdeki eşyaları alabilecek türde araçları, araç parkımızda bulundurmaktayız. Bizimle taşınmak bir ayrıcalıktır.

Konya evden eve nakliyeciler
Vediğimiz sözleri yerine getirmek, kaliteden ödün vermemek adına günün şartlarına uygun araçları bünyemize katmaya devam ediyoruz.

Konyadaki ev taşıma firmaları
Evden eve nakliyat için kullandığımız araçlarımız kapalı çelik kasaya ve branda ile özel kapatılmış yapıya sahiptir.

Konyadaki ev taşıma şirketleri
Kapalı çelik kasa ile evden eve nakliyat yapıldığında, istifleme kolaylığının yanında dış etkenlerden eşyalarınızın zarar görmesi engenlenmiş olur.

Konyada ev taşıma firmaları
Televizyon ve benzeri elektronik eşyalarınızın orjinal ambalaj malzemesi yoksa bizi bilgilendirirseniz uygun kutu veya ambalaj malzemesinin tedarik çalışmasını yapabiliriz.

Konyada ev taşıma şirketleri
Taşınma öncesi buzdolabınızdaki gıda maddelerini en az 2 saat önce boşaltarak elektrik bağlantısını kesmelisiniz. Soğutma sisteminde kullanılan gaz sisteminin ve motorunun taşıma işlemine hazır hale gelmesini sağlanmış olur.

Konya ev taşıma firmaları
Çamaşır makinası taşınırken kazanının zarar görmemesi için taşıma vidalarının takılı olması gerekir, vidaları yerine takmalı, nereye taklıacağını bilmiyorsanız personelimize bilgi vermeliniz ki gerekli önlemler alınabilsin.

Komidinlerin paketlenmesi
Nakliyat anında bulaşık makinanız içinde eşya bulunmamalı, son kontrollerinizi yaparak bulaşık makinanızın güvenliğini alabilirsiniz.

Konya ev taşıma şirketleri
Dogalgaz ile çalışan Fırınlı ocağınız var ise, dogalgaz bağlantısını mutlaka yetkili servise söktürmelisiniz. Büyük kazalar küçük ihmaller sonucunda ortaya çıkar.

Konyadaki ev eşyası taşıma firmaları
Bünyemizde bulundurduğumuz bomlu, araca monteli asansör ile yüksek katlara ulaşmak bizim için sorun teşkil etmez.

Konyadaki ev eşyası taşıma şirketleri
Asansörlü taşıma sayesinden, insan hatalarından kaynaklanabilecek hasarları devre dışı bırakıyor, kaliteyi ayanığınıza getiriyoruz.

Konyada ev eşyası taşıma firmaları
Araca monteli, bomlu asansörümüz 12 nci kata kadar yükseklikdeki binalara uzanabilmektedir.

Konyada ev eşyası taşıma şirketleri
sansörlü ev eşyası taşımacılığı ile, dar merdiven boşlukları, küçük kapılar gibi engelleri ortadan kaldırmış oluyoruz.

Konya ev eşyası taşıma firmaları
Asansörlü ev eşyası taşımacılığı ile, dar merdiven boşlukları, küçük kapılar gibi engelleri ortadan kaldırmış oluyoruz.

Konya ev eşyası taşıma şirketleri
Yüksek katlı binalarda katları inip çıkmak sırasında oluşacak zaman kayıplar ortadan kaldırıyoruz.