Gölkaya Nakliyat

İşimiz yalnızca evden eve nakliye hizmetiyle sınırlı değildir. Aynı zamanda, ev taşımacılığına eşdeğer bir çok nakliye işinizi de yapabilmekteyiz. Ev taşımacılığına eş değerden kastımız, aracımızın özel olarak ev eşyası taşımacılığı için yaptırılmış olmasından dolayı kaba ve zarar verecek yüklerin haricindeki tüm işlemler için kullanmaktayız. Örneğin, hurda metal parçalar, inşaat malzemeleri gibi yükleri aracımıza zarar vereceğinden dolayı taşımamaktayız.

İş yeriniz veya ofisiniz için yer değişikliği düşünüyorsanız ekonomik fiyatlarla en iyi hizmeti Konya taşımacılık firmamızdan alabileceğinize emin olabilirsiniz. Her işimiz için özel olarak sözleşme ve sigorta yapmaktayız. Standart taşıma işlemlerinin ardından isteğiniz üzerine farklı talepleriniz olması halinde sözleşmeye yazarak vaat edilen her işi yerine getirmekle sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Aynı zamanda ofis mobilyalarınız ve değer her türlü eşyalarınız için sigorta da yaparak eşyalarınızı garanti altına almaktayız.

Çok küçük farklar yüzünden yeri yurdu belli olmayan kişi ya da firmalara eşyalarınızı emanet etmeyiniz. Büyük sermayelerle oluşturduğunuz ofis mobilyalarınız ve büro malzemelerinizi verdiğiniz şekilde alamayabilirsiniz. Bu nedenle, alanında uzman, deneyimli personel kadrosuna sahip olan firmamız sizler Konya’de iş yeri ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınızda her türlü desteği sağlamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.