Gölkaya Nakliyat

 karatay, Konya ilinin üç merkez ilçesinden birisidir. 2007 senesi itibariyle, ilçenin toplam nüfusu 248.826'dır. Bu nüfusun 229.995'i ilçe merkezinde,18831'i köylerde yaşamaktır.Konyada evden eve nakliyat

  Karatay ilçesinin yüzölçümü 2780 km², denizden yüksekliği ise 1015 metredir.Karatay'da Mevlana müzesi bulunduğundan çok yoğun bir şekilde yerli ve yabancı turist Karatay'a gelmektedir.
  Karatay ilçemizin kuruluşu her ne kadar Konya'nın büyükşehir olması ile gerçekleşmiş ise de tarihi ve sosyal yapı itibariyle en eski ilçelerimizden biridir. Karatay bölgesinin kuruluşu Prehistorik döneme kadar uzanır. Tarihi yapılaşma daha çok Selçuklu, Karamanoğulları ve Osmanlı dönemlerinin karakteristiğini gösterir.
  Karatay ilçemiz adını Anadolu Selçuklu Devlet adamlarından Celalettin Karatay' dan almıştır. Celalettin Karatay, Anadolu Selçuklu Sehzadelerinin taht kavgalarına son vererek 1249 - 1254 yılları arasında devleti birlikte yönetmelerini sağlayan büyük bir devlet adamıdır. Celalettin Karatay, 1. Izzettin Keykavus döneminde "Devat Emirligi" (gizli belge yazma ve koruma görevi) ve ordu komutanı olarak görev yaptı. 1. Alaaddin Keykubat döneminde "Tasithane Emiri" (legencibasi) olarak yaklaşık 18 yil çalisti.
  Celalettin Karatay barış sever bir insandı. Onun döneminde bas gösteren taht kavgaları hep barışçı yollarla sona erdirmiştir. Devlet yönetiminde etkin rol oynayan Celalettin Karatay yönetime sorun çıkaran devlet adamlarıyla sürekli mücadele içinde yasamıştır. Anadolu Selçuklu döneminde Devletin birliğinin bozulmaması için büyük gayret göstermiş bunda da basarili olmustur.
  Konya'da bulunan Karatay Medresesi yaptırmış olduğu önemli eserler arasındadır. T.C. Bakanlar Kurulunun 20.06.1987 tarih ve 3399 no'lu kararı ile Konya Belediyesi Büyükşehir statüsüne geçmiş ve Büyükşehir’e bağlı 3 merkez ilçe ihdas edilmiştir. Bu üç merkez ilçeden birisi olan Karatay'a da yukarıda hayati yar alan Selçuklu Devlet adamı Celalettin Karatay'in ismi verilmiştir.
  Karatay Medresesi, Şerafettin Camii ve yol güzergahında yer alan hanlar ve kervansaraylarda bu özellik kendini göstermektedir.
  Turizmin her mevsim canlı kalmasını sağlayan ve ülkemizde yerli ve yabancı turistler tarafından devamlı ziyaret edilen Mevlânâ Müzesi, büyük matasavvıf Mevlana Celaleddini Rumi'nin arkadaşı ve yetişmesinde büyük emeği geçen Şems-i Tebrizi'nin mezarı, Karatay ilçemize bambaşka bir benlik ve kimlik kazandırmaktadır. https://www.karatay.bel.tr

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev eşyası taşıma sektörü havaların ısınması ile beraber canlılık göstermeye başlar. Ev taşıma ihtiyacı ortaya çıkan kişiler; internet, görsel veya yazılı medya aracılığı ile evden eve firmaları ile temasa geçmekçe çabası içine girer. Evden eve şirketleri müşterinin kendisine ulaşabilmesi için her türlü iletişim aracından faydalanmak için çaba sarf ederler. Günümüzde yoğun olarak kullanımı yapılan internet web sayfaları, evden eve taşıma firmalarının en çok rekabet ettikleri ortamdır. Sanal showroom olarak dizaynı kolay olan web sayfalar, evden eve fiyatları hakkında da bireylerin bilgi sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Mevlana diyarı şehrimiz Karatay da evden eve hizmeti almak istiyorsanız, KONYA evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Konya Evden Eve Nakliyat
Konya'nın en eskilerinden olan Gölkaya evden eve nakliye taşımacılıkta çığır açmaya kararlı. Taşınmak insanların en büyük sorunlarından birtanesi. Eskiden taşımacılık eşyalar için sahipleri için tam bir zulumdü zorluklarla alınan eşyalar taşınma sorunu yüzünden kırılıp, parçalanım zarar görüyordu.

KARATAYDA EVDEN EVE TAŞIMACILIK
  KONYA Karatay evden eve taşımacılık olarak, Türkiye’nin tüm illerine ev eşyası taşıma hizmetini, kapalı çelik kasa araçlarımızla sunmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi, için arzu ederseniz balonlu naylonlarla paketleyerek, araçlarımıza yüklerken, bir sıra yükleme yaptıktan sonra, emniyet kuşakları ile sabitleme yapıyor sonra ikinci sıra yükleme yapılıyor. Böylece vaat ettiğimiz % 100 kaliteli hizmetten taviz vermeden sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.
  İhtiyaç çıktığında, günümüz ekonomik şartları içinde evden eve nakliyat fiyatları ilk sorgulanan faktör olmaktadır. Taşımacılık ücreti kolaylıkla cevaplanan bir soru değildir. Firmanın güvenilirliği, hizmet kalitesi, nakliyat yapılacak mesafe, taşıma istenilen ev eşyası miktarı, mobilyaların montaj ve demontaj şartları gibi faktörler ortaya çıkmaktadır. Evden eve taşıma firmaları arasında belirli bir saygınlığa sahip, yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet veren nakliyat şirketleri ile, sektörde henüz yeni sayılabilecek birkaç yıllık firmalar arasında kalite farkı mutlaka ki olacaktır. Farklı evden eve firmalarından alınan hizmetin adı aynı olmasına rağmen kalitesi farklı olacaktır. 

KARATAYDA EVDEN EVE NAKLİYAT
  İlklerin temsilcisi KONYA evden eve taşımacılık; Karatay nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Karatay nakliyat firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan KONYA ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır. Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Karatay da nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.
Karatay da ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız